2017 Kaynak Saç Modelleri


2017 Kaynak Saç Modelleri
3 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 469 kez okundu.

Kaynak saçlar kısa saçlarından şikâyetçi olan bir kadının çözüm yöntemleri arasında yer almaktadır. Çok kullanım amaçlı kaynak saçlar sayesinde artık sizler de uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Kaynak Saç Modelleri ile ilgili birçok makale yazılmıştır. Kaynak saçlar zararsızdır. Teninize cildinize ya da kendi saçlarınıza doğru ve düzenli bakım yapıldığı sürece zarar vermez. Kaynak saçlar doğru kullanım olduğu sürece yaklaşık 2-3 yıl arasında kullanabilirsiniz. Kaynak saçları taktırırken aldığınız her saçın 1 gram olması daha sağlıklı ve dolgun saçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Kaynak saçları istediğiniz renkte taktırabilirsiniz. Renk seçeneğin bol olduğu kaynak saçlar hiçbir şekilde işlem görmemiş tamamen doğal saçlardır.

Kaynak Saçlar Boyanabilir Mi?

Kaynak saçlarınızı boyatabilirsiniz. Fakat açıcı gerektiren saç boyalarından boyattığınız zaman o saçlar bir daha işlem göremezler. Çünkü kaynak saçların herhangi bir kökü yoktur ve beslenemezler. Kendi saçlarınız sizlerin saç diplerinden aldığı besin ile kendilerini yenilemektedir. Kaynak saç boyandığı zaman bir daha eskisi gibi doğal halini alamayacaktır. Bu sebeple hangi saç renginiz varken kaynak saç taktırdıysanız o şekilde devam etmenizi önermekteyiz.

Kaynak Saç Acıtıyor Mu? Ömrü Ne Kadar?

Kaynak saçlar saç diplerine takıldığı için ilk 1 hafta sadece gece yatarken zorluk çekebilirsiniz. Daha sonrasında kaynak saçlar kendilerini salacağı için hiçbir şekilde kafanızda ağırlık hissetmeyeceksinizdir. Kaynak saçların ömrü aslında sizlerin bakımına göre değişmektedir. Sizler ne kadar çok bakım yapar ve dikkat ederseniz kaynak saç o kadar çok uzun ömürlü olacaktır.

Kaynak Saç Ücreti Ne Kadardır? Kullanılan Saç Tekrar Satılır Mı?

Kaynak saç modelleri nin ücretleri gramına göre değişmektedir. Bazen saç renkleri de etki edebiliyor bu duruma fakat çok fazla bir ücret olacağını sanmıyoruz. Bakımı sürekli yapılan ve dikkat edilen kaynak saçları tekrardan satabilirsiniz fakat aynı fiyata değil indirimli düşük bir fiyata satarsınız. Kaynak saçların ömürleri sizlerin yaptıkları bakıma göre değişmektedir. Eğer sizler de kaynak saç taktırmayı düşünüyorsanız ilk olarak kuaförünüz ile görüşüp bunun saçlarınızın uygun olup olmadığını da öğrenmeniz gereklidir. Kaynak saçlar ile kısa saçlardan kurtularak bir kadının en büyük özelliği olan uzun saçlara kavuşabilirsiniz.


Örnek Kaynak Saç Modelleri

Benzer galerileri Pinterest profilimizden takip edebilirsiniz:
Saç Modelleri Pinterest

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Kaynak Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Tansel Erden dedi ki:

    elinize saglik

  2. Ovunc Akbulut dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

  3. Tulin Boran dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

Sayfa başına git