2017 en canlı katlı küt saç modelleri

2017 en canlı katlı küt saç modelleri
17 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.573 kez okundu.

2017 en canlı katlı küt saç modelleri

2017 en canlı katlı küt saç modelleri yine çok sık gördüğümüz modellerden diyebiliriz. Bu modellere kısa küt saçlarda da uzun küt saçlarda da rastlamak mümkün.  Her ikisinde de tercih edilen bir saç tipi. Kısa saçlarda biraz dağınık bir hava yarattığı bariz bir gerçek. Ancak dağınık deyince kötü bir görünüm gibi algılanmasın. Dışarıdan dağınık fakat hoş bir hava yaratıyor. Ve daha çok kısa modellerde görüyoruz küt saçta kat modelini. Kısa ve küt olunca uzayana kadar aynı şekilde kullanılması gibi bir durum söz konusu olabiliyor.


Düzleştirme, fön çektirme, dalgalı yaptırma gibi durumlar dışında pek fazla bir seçeneğiniz olmuyor haliyle. Bu yüzden nadir rastladığımız bu katlı küt saç modelleri alıcısı çok fazla yok. Ancak genellikle küt saç yaptırmayı seven hanımlar bir kere de olsa deniyor saçlarını bu şekilde yaptırmayı. Bu saçlarda renkli modellerde hoş olabiliyor. Gri renk tonları olsun kırmızı , mavi ve kızıl renk tonları olsun hepsi yakışabilir bu katlı küt saçlara. Bunların bir arada kullanıldığı renklerde olabilir mesela. Hepsi tercih edilebilir saç renklerinden, bu senenin trend renklerinden diyebiliriz. Saçlar kısa olacağı için özel zamanlar için çok fazla bir seçenek olmuyor tabi. Fakat örgü gibi şekilleri yapabilme şansınız oldukça yüksek. Tek şartı örgü biliyor olmanız ya da etrafınızda örgü yapabilen birilerinin olması. Başka hiçbir şartı yok diyebiliriz.

Örgü dışında saçları geriye doğru tarayarak sprey yoluyla o şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu modelleri evde kendiniz de yapabilirsiniz fakat ben uğraşamam diyorsanız kuaförlerde gayet güzel yapıyor bu modelleri. Rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 


 


Görünce Saçınızı Kesitirmekten Kedinizi Alıkoyamayacağınız Kısa Saç Modelleri Makelemizi okuyun


 

İş sizde yani hanımlar. Yapmanız gereken modelinizi seçmeniz ve yola koyulmanız. Sizler için derleyip bir araya topladığımız katlı küt saç modelleri sizlere fikir edinmenizde yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz. Seçtiğimiz modeller daha çok kısa küt modellerden oluşuyor. Çünkü uzun hallerdeki küt saçlar kat verdiğinizde birazcık küt modelden  çıkmış oluyor. Seçtiğimiz modelleri bunu göz önüne alarak seçtik. Ve umuyoruz aralarında çok beğeneceğiniz modeller çıkar. Hadi bakalım kolay gelsin hanımlar.

 

Galerimizde bulunan küt saç modellerini gezmenizi öneririz.

 

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 en canlı katlı küt saç modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Kutsal Mumcu dedi ki:

    ben bunu uyguladim cok da begendim

  2. Goksu Gulen dedi ki:

    Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

  3. Gulsah Kartal dedi ki:

    cok guzel olmus bence

Sayfa başına git