2017 Dağınık Topuz Saç Kesimleri Örgü ve Gelin Saçı


2017 Dağınık Topuz Saç Kesimleri Örgü ve Gelin Saçı
26 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.227 kez okundu.

Dağınık topuz saç modelleri 2017 de yine tüm bayanların vazgeçemediği saç modellerinden birisi. Dağınık durmasıyla salaş bir hava yaratırken topuz olmasıyla da şık ve estetik bir görünüm elde etmemizi sağlayan bu harika saç stili kurtarıcı gibi bir şey adeta. Herkesin yapabileceği evde bile rahatlıkla yapılabilecek bir model. Özellikle topuz tokatları yardımıyla 2 dakikada yapılabilen ve abiye giyimle de uyabilen şekilleri bile var. Hem pratik hem kolay hem de vakit harcamadan topuz saça sahip olmak kulağa çok hoş geliyor bence. Şimdilerde bu topuz tokaları dediğimiz bu sünger benzeri şeyler oldukça meşhur olmuş durumda.

Dağınık Topuz Saçı Modeli

Herkeste var ve çok beğenilerek kullanılıyor. Buradan da anlayacağımız gibi evet çok fazla kullanışlı bir şey bu ve gelin topuzu saçlarında da bir çok kez karşımıza çıkabiliyor! Gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Gelelim dağınık topuz saç modellerimize, bu saç modeli ile dilediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Acaba saçım çok mu sıradan kaldı diye düşünmeyeceksiniz bile çünkü asla öyle değil. Okula giderken bile yapılabilecek bir model diyebiliriz. Tabi her şekli için değil. Abartı kaçacağı durumlarda olabilir okul için. Ancak okul örneği dışında her yere kesinlikle gidilebilir. Bu dağınık topuz saç modellerinin de birçok hali var tabi. Böyle olması daha güzel seçebileceğiniz bir şeyler çıkıyor , çeşit çoğalıyor. Ayrıca bu saç modelinin her yüze, her yaşa gitmesi gibi güzel bir durumda var.

Dağınık Topuz Saç Kesimleri

Örgü saç modelleri ile bile dağınık topuzlar elde edebilirsiniz. Saçınızın önünden örerek getirdiğiniz bir miktar saçla saçınızı bağlayarak değişik modeller elde edebilirsiniz. Gerçekten çok farklı şeyler çıkabiliyor ortaya. Örgü modeliyle daha yapılabilecek bir çok model bir çok değişik stil bulabilirsiniz. Böylelikle kendinize ait bir tarz yaratmış olursunuz. Bakarsınız bu kez herkes sizin tarzınızı konuşuyor olmuş. Fena fikir değil sanki? Tamamının örgüden oluştuğu modeller yapmakta mümkün. Hiçte fena durmaz sanki, ne dersiniz? Böyle farklı yorumlamalar yaratarak ortaya yeni birkaç dağınık topuz saç modeli çıkarmak mümkün. Bizlerde size fikir olabilecek bazı dağınık topuz saç modellerini bir araya topladık. Aralarında beğenip bunu yapmalıyım diyebileceğiniz modeller çıkabilir. Ya da kuaförünüze uğramak isteyebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Dağınık Topuz Saç Kesimleri Örgü ve Gelin Saçı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Pervin Dal dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

  2. Iffet Mumcu dedi ki:

    bekliyorum yeni yazinizi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git